Firemní výuka němčiny

Zlepšete němčinu ve Vaší firmě

Výuku němčiny přizpůsobíme na míru pro Vaše podnikání a postaráme se, aby komunikace v cizím jazyce nebyla už pro nikoho ve firmě problém. Ať už jde o konverzaci, prezentaci, telefonické hovory nebo psaní emailů.

Firemní výuka němčiny

Výuka němčiny on-line nebo u Vás ve firmě

Individuální domlouvání hodin podle Vašeho kalendáře

Zaměříme se na každého individ. podle jazykové úrovně

Nabízíme firemní kurzy němčiny nebo individuální výuku pro každého z Vašich zaměstnanců.

Vyberte si například individuální výuku pro manažery anebo skupinové lekce pro celý tým, díky kterým snížíte náklady na výuku jednotlivce. Můžete způsob výuky kombinovat. Pro některé zaměstnance individuální lekce a pro ostatní skupinovou výuku.

Co získáte díky firemní výuce

  • Zbavíte Váš tým strachu mluvit
  • Zvýšíte sebevědomí v komunikaci
  • Zdokonalíte psanou formu v cizím jazyce
  • Lekce přizpůsobené i úplným začátečníkům
  • Obchodní i obecná němčina
Decathlon Breadway Canon hpst Face mmreality
Decathlon

Rodilého mluvčího Grega si nemůžeme vynachválit.

Ze začátku jsme se trochu obávali britského přízvuku, protože se nakláníme spíše k tomu americkému, ale ukázalo se, že to byla správná volba. Prozatím má každý z týmu hodinu týdně, ale už teď plánujeme přidávat!

Vojtěch Král Decathlon - Smíchov

Udělejte první krok a ozvěte se nám!

První krok za Vás neuděláme, s těmi ostatními Vám rádi pomůžeme. Společně zjistíme, kde jsou Vaše slabé a silné stránky a podle toho sestavíme lekce a plán přímo pro vaši firmu.

Co vás zajímá

Jak to probíhá?

Zavolejte nám nebo nám napište email s problémem, který ve firmě řešíte. Obratem se vám ozveme a připravíme vám cenovou kalkulaci. Po Vašem schválení k Vám přijde lektor na úvodní hodinu, která má primárně za účel rozřadit všechny účastněné do skupinek a obeznámit se s jejich úrovněmi. Následně se domluví termíny výuky, podle vašich představ a může se začít.

Budete dojíždět k nám do firmy?

Samozřejmě. Pokud preferujete prezenční výuku němčiny a ne online, tak k vám rádi budeme dojíždět.

Pro kolik zaměstnanců je firemní skupinová výuka vhodná?

Snažíme se nepřesahovat 10 lidí ve skupině. Samozřejmě záleží, pro kolik zaměstnanců výuku požadujete a jaké máte možnosti. Ale čím menší jsou skupinky, tím rychlejší je progres, proto preferujeme skupiny po 4-6 lidech.

Poslední šance! Tohle jsem...

Poslední šance! Tohle jsem řekla při první hodině. “Tohle je poslední šance co tomu dávám“. A z poslední šance bylo 8 měsíců pravidelných lekcí a callů, které jsem si bez pochyb užila!

Lucie Ptáčková - Design & Interiér

Lucie Ptáčková Design & Interiér

Každá hodina byla parádní....

Každá hodina byla parádní. Byl tam balanc mezi gramatikou a konverzací a to mi vyhovovalo. Určitě pokračuju dál!

Filip Strach Freelancer

Kurzy jen a jen doporučuji....

Kurzy jen a jen doporučuji. Větší část roku nyní pobýváme v zahraničí a byla jsem docela ztracená, potřebovala jsem mluvit. Dan se mě ujal a hravou formou jsem konverzovala. Časový posun a větší vzdálenost není překážka. Můžete se učit odkudkoliv!!!

Radka Nováková - Podnikatelka v IT

Radka Nováková Podnikatelka v IT

Všem moc doporučuji...

Všem moc doporučuji jazykovou školu Just. Zatím jsem zde absolvovala dva kurzy s českými lektory. Každá hodina byla vedena v přátelské atmosféře, dobře připravená, a rychle utíkala. Nejvíce oceňuji individuální přístup, dobrou komunikaci a možnost si plánovat hodiny podle potřeb. Nyní se těším na další kurz s rodilým mluvčím.

Kateřina Hamrová - Self employed HR

Kateřina Hamrová Self employed HR

Kurz s Gregem byl zážitek,...

Kurz s Gregem byl zážitek, který si ráda zopakuju! Měla jsem strach, jestli mu budu rozumět, ale na první hodině se ukázalo, že mluví i trochu česky a jeho oblíbené slovo jsou “špekáčky“ :D

Linda Svobodová HR manažer

Na první hodině jsem byl...

Na první hodině jsem byl tak nervózní, že ze mě nevypadly ani 3 slova. Po 2 letech už se na hodiny těším jako na pokec s kamarádem, kde probereme vše od holek až po politiku. Že jsem se k tomu naučil výborně mluvit už mi přijde jen jako příjemný bonus :)

Martin Beran SW Test Engineer

10/10 za přizpůsobivost!...

10/10 za přizpůsobivost! Každý týden mám program jiný a lektoři mi vždy vyšli vstříc!

Adam Kučera Obchodní zástupce

Dávám 8/10. Bod dolů za to...

Dávám 8/10. Bod dolů za to že mě Dan vyměnil a dal mě jinému lektorovi, abych se prý posouval. Další bod dolů, že ten další lektor to udělal taky :D Nee, tenhle koncept je fakt super! To střídání lektorů je fajn změna. Za 4 měsíce jsem už měl lekce s rodilým a to byl i ten cíl!

Luboš Kříž Specialista na kontrolu kvality

Nejvíc mně vyhovuje časová...

Nejvíc mně vyhovuje časová flexibilita lektorů. Domlouvání termínu týden předem je přesně to, co potřebuji!

Tereze Bartošová Project manager

Nejvíc mně vyhovuje časová...

Nejvíc mně vyhovuje časová flexibilita lektorů. Domlouvání termínu týden předem je přesně to, co potřebuji!

Tereze Bartošová Project manager

Potřeboval jsem se...

Potřeboval jsem se rozmluvit a ukázat manželce že není sama, kdo si dokáže na dovolený objednat pití. Tohle už zvládnu bez problémů, ale furt je na čem pracovat.

Michael Zima Realitní makléř

Že se někdy budu učit z...

Že se někdy budu učit z auta mě nenapadlo. Ale na dotaz jestli bychom si někdy mohli dát lekci z auta mi zatím každý lektor vyhověl. Ušetřilo mi to spoustu času! Takže VELKÉ díky za přizpůsobivost!

Kamil Matoušek Poradce

Že se někdy budu učit z...

Že se někdy budu učit z auta mě nenapadlo. Ale na dotaz jestli bychom si někdy mohli dát lekci z auta mi zatím každý lektor vyhověl. Ušetřilo mi to spoustu času! Takže VELKÉ díky za přizpůsobivost!

Kamil Matoušek Poradce

Honza mě skvěle připravil...

Honza mě skvěle připravil na pohovory. Dokázal mě rozmluvit a pak už bylo všechno snazší.

Veronika Hilšová Daňová účetní

Byla jsem hrozně nervózní a...

Byla jsem hrozně nervózní a myslela si, že nedokážu mluvit. S Danem jsme první hodinu celou “prokecali“ a já byla překvapená, že to vlastně jde. Děkuju moc a rozhodně pokračuju dál!

Klára Doležalová Gastronomie & Hotelnictví

Jazykovka, která vás nadchne

Co nás odlišuje? Je toho spousta, vybrali jsme ale 2 hlavní věci!

Zaprvé, náš přístup!

Dbáme na to, aby v našem týmu byli pouze lidi, kteří jsou pozitivně naladění, mají touhu zlepšit svět a výuka je zkrátka baví. Proto se u nás nesetkáte s nikým, kdo by vedl výuku za pomoci učebnic jako učitelka matiky na střední.

Zadruhé, neučíme blbosti ani učebnicové tabulky!

Předbudoucí čas je zajímavá věc, ale než si v hlavě poskládáte větu a řeknete jí, tak si člověk může dojít na záchod a zpátky. Jde nám tedy hlavně o to, abyste dokázali používat němčinu v běžných situacích a 10 minut se na to nepřipravovali.

Proč si vybrat právě JustGerman